Починаємо свій бізнес – купуємо лінію виробництва пелет

30.08.2017 в 18:49

У наш час високих цін на енергоносії, газ, паливо все більше людей стало використовувати паливні пелети для опалення будинків, заводів, вироблення електроенергії на електростанціях, а також як альтернативу рідкому паливу для вантажних автомобілів за допомогою газогенераторів. Пелети – екологічно чисте паливо, яке виготовляють з лушпиння соняшників, деревної тирси, соломи ріпаку і т.п., відходів за допомогою спеціального обладнання для виробництва пелет.

Лінія виробництва пелет вимагає мало інвестицій, але приносить більший прибуток, так як енергоресурси користуються великим попитом. Таке виробництво дозволяє отримати екологічно чисте паливо з поновлюваного джерела в ході технологічного процесу. Для того, щоб отримати гранульований матеріал потрібно кілька етапів:

1. Підготовлену сировину подрібнюють для подальшої просушки спеціальними дробарками. Подрібнення повинно дійти до розмірів часток не більше 1,25 куб. см в об’ємі.

2. Пеллетний напівфабрикат сушиться, оскільки сировина перед пресуванням повинна мати вологість 8-12%. Це роблять за допомогою сушарки. Яку використовувати: барабанну чи стрічкову визначають залежно від виду сировини, вимоги до якості продукції і джерела одержуваної теплової енергії.

3. Потім отриманий продукт, подрібнений і висушений, дрібно дробиться за допомогою молоткових млинів. Так як в прес сировина повинна заходити з розмірами частинок не більше 4 мм. для виробництва промислових пеллет, і не більше 1,5 мм для виробництва пелет першого класу.

4. Водопідготовку використовують для доведення пересушеного сировини до належної кондиції. Так як продукт з вологістю менше 8% погано піддається склеюванню під час пресування.

5. Пресування – це найголовніший етап у виробництві пелет. Його проводять за допомогою пресів різної конструкції: з плоскою або циліндричної матрицею.

6. Вже готові пелети охолоджують для осушення гранул, нагрітих після пресування до 70 ° -90 ° С.

7. На останньому етапі пелети просівають для того, щоб відокремити неспресовані, або ті, що обсипались на тирсу гранули, а потім упаковують.

Якщо ви хочете відкрити свій бізнес – виробництво екологічно чистого палива ідеальний варіант, тому що воно набирає все більшу популярність.